pl.png gb.png

O firmie

O nas

Nasza firma działa od 1991 roku i  jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową.. Nadal z przyjemnością otwieramy się na nowe rynki i perspektywy. W toku naszej działalności zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w transporcie z kontrahentami zachodnio-europejskimi. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami m.in.: Schenker,  DHL,  Rossmann.  Otrzymaliśmy w dowód uznania Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika – wydany prze Giełdę Transportową „Trans”.

Jesteśmy w posiadaniu 20 pojemnościowych zestawów ciężarowych o pojemności ładunkowej do 120m3 o zdolności ładunkowej do 6t. zabierających od 36 do 38 europalet oraz ciągników ciężarowych wraz z naczepami typu MEGA (wyposażenie ADR) o zdolności ładunkowej do 24t zabierających od 33 palet i  pojemności ładunkowej do 100m3.

Dysponujemy również trzema pojazdami SOLO:
- pojemność ładunkowa 70m3, 7t.
- pojemność ładunkowa 43m3, 3t.

Wspomniana konfiguracja wydaje się idealna do transportu towarów objętościowych o zróżnicowanych gabarytach od 40m3 do 120m3. 

 

 

 

 

Posiadamy także wysoko wykwalifikowaną kadrę spedytorów, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować usługi spedycyjne naszym kontrahentom. Pozwala nam to podstawić dowolny pojazd dostosowany do gabarytów ładunku zawartego w Państwa zleceniu.

Logo Digital